PRESKOČI NAVIGACIJO
Ostržek bere za bralno značko

Slikanica je posvečena Bralni znački in spodbujanju branja. Avtorja mojstrsko sestavljata in prepletata niti »zgodbe o branju«, tako da slikanica pripoveduje različnim generacijam bralcev, vsakemu po svoji poti in na svoj način.  Vznemirljivo, nenavadno, zabavno vabilo k prvim skupnim bralnim korakom najmlajših in njihovih odraslih!

Bralna značka je slovensko gibanje za razvoj bralne kulture med slovenskimi otroki in mladino. In ker se je Ostržek prav z branjem in učenjem iz lutke spremenil v pravega dečka, so ga izbrali za maskoto bralnega gibanja.

 

Redna cena:

11,24 €

Spletna cena:

7,20 €

Prihranek:

4,04 €
Količina:
Dodaj v košarico
-36%

Podrobnosti

EAN 9788634140811
Datum izdaje 09.10.2006
Število strani 32
Specifikacija 20x27x0,6
Založnik DZS, ZALOŽNIŠTVO IN TRGOVINA, D.D.
Avtor TILKA JAMNIK
ISBN 8634140814

Mnenja uporabnikov

Sorodni nakupi

Napišite svoj komentar
Vaš komentar:* Ocenite artikel:
Čas uporabe izdelka: Bi artikel priporočili?
*Za komentiranje morate biti prijavljeni.
Pomagajmo drugim...

Mnenja uporabnikov so lahko zelo koristen pripomoček pri odločitvi za nakup posameznega artikla, zato poskušajte biti pri pisanju čim bolj objektivni. Delite z drugimi svojo izkušnjo z artiklom - kaj so njegove prednosti in slabosti?

Vaše mnenje bo pred objavo pregledal urednik DZS. Pridržujemo si pravico, da mnenja, ki so žaljiva oziroma kakor koli neprimerna, ne objavimo.

Vaš komentar bomo pregledali v roku 24 ur.