Izkoristite 30 % popust na izbrane šolske potrebščine

V avgustu vas v DZS vsak dan čakajo novi izjemni popusti!

Od ponedeljka do nedelje lahko izkoristite kar 5 akcij in izbrane šolske potrebščine kupite 30 % ceneje. Vsak dan boste našli 30-odstotni popust na izbrano skupino šolskih potrebščin.
Akcija velja od 10. 8. do 30. 8. 2020.

Skočite v novo šolsko leto pripravljeni na vse!

Izbirajte med bogato ponudbo najkakovostnejših šolskih potrebščin ter si ugodno in pravočasno priskrbite vse za šolo.

Avgustovski
Dnevi super
popustov
Ponedeljek
-30%
na šolske
kalkulatorje in
izbrane tehnične
izdelke.
Torek
-30%


na vse šolske
zvezke in mape.
Sreda
-30%


na barvice
in flomastre.
Četrtek
-30%

na nalivna peresa
in ostala šolska
pisala.
Petek, sobota in nedelja
-30%

na šolske torbe,
nahrbtnike
in peresnice.

Mi vemo, kaj vaš otrok potrebuje za šolo!

V naših knjigarnah in papirnicah najdete čisto vse za uspešen skok v šolske klopi. Naši zaposleni vam bodo z veseljem priskočili na pomoč pri zbiranju vseh obveznih šolskih potrebščin, učbenikov in delovnih zvezkov. Prijazno vam bodo svetovali pri izbiri najpomembnejših potrebščin za vašega otroka, saj imajo bogate izkušnje in vedo, kaj točno otroci potrebujejo, ko se prvič odpravljajo v šolo ali pa se tja vračajo po zasluženih počitnicah.

Katalog šolskih potrebščin 2020/2021

Katalog je namenjen za ogled artiklov.
Cene popustov veljajo do 31.7.2020

DZS KNJIGARNE IN PAPIRNICE

  • NASLOV: Šmartinska 152, hala VIII KRAJ: 1000 LJUBLJANA TELEFON: 01 545 15 04, 01 545 15 05 FAX: 01 545 15 00 POSLOVODJA: Svjetlana VUKOVIĆ E-NASLOV: Svjetlana.Vukovic@dzs.si
  • NASLOV: Šmartinska 152, hala A KRAJ: 1000 LJUBLJANA TELEFON: 01 541 08 20 FAX: 01 541 08 25 POSLOVODJA: Andreja ZELNIK E-NASLOV: Andreja.Zelnik@dzs.si
  • NASLOV: Linhartova 3 KRAJ: 1000 LJUBLJANA TELEFON: 01 436 67 48 FAX: 01 4366749 POSLOVODJA: Milena KLINC E-NASLOV: Milena.Klinc@dzs.si
  • NASLOV: Celovška c. 163 KRAJ: 1000 LJUBLJANA TELEFON: 01 515 16 50 FAX: 01 515 16 55 POSLOVODJA: Magdalena PERČIČ E-NASLOV: Magdalena.Percic@dzs.si
  • NASLOV: C. ljubljanske brigade 33 KRAJ: 1000 LJUBLJANA TELEFON: 01 510 70 35, 01 510 70 30 FAX: 01 510 70 31 POSLOVODJA: Andreja TIŠINA KODELJA E-NASLOV: Andreja.Tisina@dzs.si
  • NASLOV: Letališka 30 KRAJ: 1000 LJUBLJANA TELEFON: 01 586 43 26, 21, 23 FAX: 01 586 43 31 POSLOVODJA: Meri DEBEVEC E-NASLOV: Meri.Debevec@dzs.si , MPLetaliska@dzs.si
  • NASLOV: Cesta talcev 4 KRAJ: 1230 DOMŽALE TELEFON: 01 724 41 57 FAX: 01 724 41 57 POSLOVODJA: Matejka SOJER E-NASLOV: Matejka.Sojer@dzs.si
  • NASLOV: Brvace 1a KRAJ: 1290 GROSUPLJE TELEFON: 01 787 37 43 FAX: 01 787 37 44 POSLOVODJA: Manca PEČAN E-NASLOV: Manca.Pecan@dzs.si
  • NASLOV: Jerebova 10 KRAJ: 1270 LITIJA TELEFON: 01 899 50 57 FAX: 01 899 50 58 POSLOVODJA: Jelka MERZEL E-NASLOV: Jelka.Merzel@dzs.si
  • NASLOV: Ljubljanska 14 KRAJ: 1330 KOČEVJE TELEFON: 01 895 02 10 FAX: 01 895 02 15 POSLOVODJA: Petra ŽNIDARŠIČ DERŽEK E-NASLOV: Petra.Znidarsic@dzs.si
  • NASLOV: Kovinarska 36 KRAJ: 1241 KAMNIK TELEFON: 01 839 53 19 FAX: 01 839 53 20 POSLOVODJA: Nina MALI E-NASLOV: Nina.Mali@dzs.si
  • NASLOV: Tržaška 19 KRAJ: 1370 LOGATEC TELEFON: 01 750 98 41 FAX: 01 750 98 42 POSLOVODJA: Zvonka NERAD E-NASLOV: Zvonka.Nerad@dzs.si
  • NASLOV: Tržaška 3 KRAJ: 1370 LOGATEC TELEFON: 01 750 91 22 FAX: 01 750 91 23 POSLOVODJA: Zvonka NERAD E-NASLOV: Jerneja.Bosnjak@dzs.si
  • NASLOV: Glavni trg 17 KRAJ: 2000 MARIBOR TELEFON: 02 228 27 80, 02 228 27 82 FAX: 02 228 27 81 POSLOVODJA: Anica CEHNER E-NASLOV: Anica.Cehner@dzs.si
  • NASLOV: Cesta proletarskih brigad 100 KRAJ: 2000 MARIBOR TELEFON: 02 480 52 04 FAX: 02 480 52 05 POSLOVODJA: Mojca PAJEK E-NASLOV: Mojca.Pajek@dzs.si
  • NASLOV: Nemčavci 1d KRAJ: 9000 MURSKA SOBOTA TELEFON: 02 530 49 91 FAX: 02 530 49 92 POSLOVODJA: Vida MATKO E-NASLOV: Simona.Verban@dzs.si
  • NASLOV: Plese 1 KRAJ: 9000 MURSKA SOBOTA TELEFON: 02 534 82 43 FAX: 02 534 82 44 POSLOVODJA: Vida MATKO E-NASLOV: Vida.Matko@dzs.si
  • NASLOV: Ormoška cesta 15 KRAJ: 2250 PTUJ TELEFON: 02 771 04 53 FAX: 02 771 04 54 POSLOVODJA: Mojca KOCBEK E-NASLOV: Mojca.Kocbek@dzs.si
  • NASLOV: Kolodvorska 1 KRAJ: 2310 SLOVENSKA BISTRICA TELEFON: 02 805 59 44 FAX: 02 805 59 45 POSLOVODJA: Metka PAJEK E-NASLOV: Metka.Pajek@dzs.si
  • NASLOV: Kraigherjeva 2 KRAJ: 2230 LENART TELEFON: 02 720 09 09 FAX: 02 720 09 10 POSLOVODJA: Dragica ROŠKARIČ E-NASLOV: Dragica.Roskaric@dzs.si
  • NASLOV: Ronkova 4 KRAJ: 2380 SLOVENJ GRADEC TELEFON: 02 883 86 38 FAX: 02 883 86 37 POSLOVODJA: Petra ŠTEHARNIK E-NASLOV: Petra.Steharnik@dzs.si
  • NASLOV: Kidričeva 13 KRAJ: 3250 ROGAŠKA SLATINA TELEFON: 03 819 29 41 FAX: 03 819 29 42 POSLOVODJA: Verica SMEH E-NASLOV: Vera.Smeh@dzs.si
  • NASLOV: Prešernova 21 KRAJ: 3000 CELJE TELEFON: 03 490 13 70 FAX: 03 490 13 71 POSLOVODJA: Andreja SKERBIŠ E-NASLOV: Andreja.Skerbiš@dzs.si
  • NASLOV: Opekarniška 9 KRAJ: 3000 CELJE TELEFON: 03 491 15 91 FAX: 03 491 15 91 POSLOVODJA: Karmen AHČAN NEZMAN E-NASLOV: Karmen.Ahcan@dzs.si
  • NASLOV: Šaleška cesta 1 KRAJ: 3320 VELENJE TELEFON: 03 589 40 73 FAX: 03 589 40 74 POSLOVODJA: Nataša KRENKER E-NASLOV: Natasa.Krenker@dzs.si
  • NASLOV: Cesta Staneta Žagarja 69 KRAJ: 4000 KRANJ TELEFON: 04 234 15 41 FAX: 04 234 15 42 POSLOVODJA: Nataša MIRT E-NASLOV: Natasa.Mirt@dzs.si
  • NASLOV: Prešernova 2 KRAJ: 4000 KRANJ TELEFON: 04 236 86 30 FAX: 04 236 86 31 POSLOVODJA: Nataša MIRT E-NASLOV: Tatjana.Trontelj@dzs.si
  • NASLOV: Titova 41 KRAJ: 4270 JESENICE TELEFON: 04 586 65 20, 04 586 65 21 FAX: 04 586 65 22 POSLOVODJA: Matejka LAVTAR JELKER E-NASLOV: Matejka.Jekler@dzs.si
  • NASLOV: Spodnji Plavž 5 KRAJ: 4270 JESENICE TELEFON: 04 583 64 11 FAX: 04 583 64 12 POSLOVODJA: Matejka LAVTAR JELKER E-NASLOV: Andrejka.Cop@dzs.si
  • NASLOV: Mestni trg 8 KRAJ: 4220 ŠKOFJA LOKA TELEFON: 04 515 01 40 FAX: 04 515 01 42 POSLOVODJA: Marija Irma RINK E-NASLOV: Marija.Rink@dzs.si
  • NASLOV: Kranjska cesta 4 KRAJ: 4240 RADOVLJICA TELEFON: 04 530 50 10 FAX: 04 530 50 12 POSLOVODJA: Sandra PETERMAN E-NASLOV: Sandra.Peterman@dzs.si
  • NASLOV: Trg svobode 18 KRAJ: 4290 TRŽIČ TELEFON: 04 592 48 41 FAX: 04 592 48 42 POSLOVODJA: Marjeta PERKO E-NASLOV: Marjeta.Perko@dzs.si
  • NASLOV: Ljubljanska cesta 4 KRAJ: 4260 BLED TELEFON: 04 574 56 51 FAX: 04 574 56 52 POSLOVODJA: Tatjana KNEZ E-NASLOV: Tatjana.Knez@dzs.si
  • NASLOV: Dolinska cesta 1A KRAJ: 6000 KOPER TELEFON: 05 625 06 20, 05 625 06 21 FAX: 05 625 06 22 POSLOVODJA: Sabina PALIĆ E-NASLOV: Sabina.Palic@dzs.si
  • NASLOV: Vojkovo nabrežje 11 KRAJ: 6000 KOPER TELEFON: 05 627 60 38 FAX: 05 627 60 39 POSLOVODJA: Alenka KARAS E-NASLOV: Alenka.Karas@dzs.si
  • NASLOV: Trg republike 2 KRAJ: 6310 IZOLA TELEFON: 05 640 06 30 FAX: 05 640 06 31 POSLOVODJA: Dorjano MOHORČIČ E-NASLOV: Dorjano.Mohorcic@dzs.si
  • NASLOV: Tržaška cesta 59 KRAJ: 6230 POSTOJNA TELEFON: 05 720 07 40 FAX: 05 720 07 41 POSLOVODJA: Milena KIKELJ E-NASLOV: Milena.Kikelj@dzs.si
  • NASLOV: Vipavska cesta 6 KRAJ: 5270 AJDOVŠČINA TELEFON: 05 368 10 51 FAX: 05 368 10 52 POSLOVODJA: Julijana BRATINA E-NASLOV: Julijana.Bratina@dzs.si
  • NASLOV: Industrijska cesta 6 KRAJ: 5000 NOVA GORICA TELEFON: 05 333 00 01 FAX: 05 333 00 02 POSLOVODJA: Edita HROBAT E-NASLOV: Edita.Hrobat@dzs.si
  • NASLOV: Cesta krških žrtev 141 KRAJ: 8270 KRŠKO TELEFON: 07 490 23 34 FAX: 07 490 23 35 POSLOVODJA: Vesna BOŽIČEK E-NASLOV: Vesna.Bozicek@dzs.si
  • NASLOV: Cesta prvih borcev 32 KRAJ: 8250 BREŽICE TELEFON: 07 499 09 10, 07 499 09 11 FAX: 07 499 09 12 POSLOVODJA: Jožica JERMAN E-NASLOV: Jozica.Jerman@dzs.si
  • NASLOV: Tovarniška 10a, hala II KRAJ: 8250 BREŽICE TELEFON: 07 499 33 76 FAX: 07 499 33 77 POSLOVODJA: Alenka ŽUGIČ E-NASLOV: Alenka.Zugic@dzs.si
  • NASLOV: Boštanj 80 KRAJ: 8294 BOŠTANJ TELEFON: 07 814 93 21 FAX: 07 814 93 22 POSLOVODJA: Cvetka CULETTO E-NASLOV: Cvetka.Culetto@dzs.si
  • NASLOV: Ljubljanska 47 KRAJ: 8000 NOVO MESTO TELEFON: 07 337 11 98 FAX: 07 337 11 99 POSLOVODJA: Mojca RETELJ E-NASLOV: Mojca.Retelj@dzs.si
  • NASLOV: Gubčeva cesta 21 KRAJ: 8210 TREBNJE TELEFON: 07 346 11 30, 07 346 11 32 FAX: 07 346 11 31 POSLOVODJA: Marinka JANKOVIČ E-NASLOV: Marinka.Jankovic@dzs.si
  • NASLOV: Zadružna cesta 33 KRAJ: 8340 ČRNOMELJ TELEFON: 07 305 22 14 FAX: 07 305 22 15 POSLOVODJA: Darinka ADLEŠIČ E-NASLOV: Darinka.Adlesic@dzs.si